Disk Commander

Jeśli posiadasz Disk Commandera, utrata danych nie musi oznaczać katastrofy. Niezależnie od tego czy spowodował ją błąd użytkownika, uszkodzenie plików systemowych czy wirus komputerowy, to narzędzie odzysku danych umożliwi ci odtworzenie uszkodzonych plików i uratowanie danych ze zniszczonych dysków. Dzięki Disk Commanderowi uratujesz nawet kluczowe pliki z dysków, które zostały ponownie sformatowane oraz naprawisz uszkodzone tabele partycji i sektory startowe.

comanderNarzędzie to może być wykorzystane do odzyskania czegokolwiek od pojedynczej utraty lub skasowanego pliku aż po cały uszkodzony dysk. Możliwość zawężenia procesu odzyskiwania do określonych danych pomaga szybciej przywrócić szczególnie ważne pliki. Wystarczy zaznaczyć pliki i foldery, które chce się odzyskać i zostaną one skopiowane do całkiem nowej, dalekiej od oryginalnej, partycji, co zapewni twoim danym bezpieczeństwo. W ten sam sposób w razie potrzeby można też odzyskać cały dysk. Disk Commander obsługuje dyski FAT, FAT32 i NTFS.

Cechy szczególne

  • Skanowanie całego twardego dysku, lokalizacja utraconych lub uszkodzonych woluminów, nawet na dysku ponownie sformatowanym,
  • Lokalizacja plików skasowanych lub niedostępnych wskutek zniszczeń lub błędu użytkownika,
  • Możliwość skopiowania na inny dysk utraconych lub skasowanych plików,
  • Naprawianie błędów tabel partycji, MBR i sektorów startowych powstałych wskutek działania wirusa lub awarii systemu,
  • Uruchomianie z dyskietki startowej DOS i dyskietek ERD 2000 oraz z NT i poprzez Remote Recover.

Wymagania

Disk Commander współpracuje systemami z Windows NT i Windows 2000.

Informacje o cenie i licencjiLicencja na Disk Commandera jest udzielana dla Użytkownika o uprawnieniach administratora. Należy ją zakupić na pojedynczego użytkownika dla każdej osoby, która będzie korzystała z programu. Będzie ona mogła używać tego narzędzia do połączenia się i naprawy jakiejkolwiek ilości systemów.

Cena – 299 USD